Збори Київського гастроентерологічного товариства

8 грудня 2016 відбулися збори товариства гастроентерологів м.Києва.

Збори відбулися в чудовому місці – театрі Сузір’я на Подолі, і пройшли у жвавій дружній атмосфері.

На обговорення фахівцями були представлені цікаві доповіді за участю зав. каф., проф. Харченко Н. В., проф. Зайцева І. А. та інших фахівців.